Lidl

Promocje LIDL

Lidl to niemiecka sieć skupiająca w sobie sklepy dyskontowe. Bardzo rozwinięta na terenie Polski. Działa w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, cały czas poszerzając swój asortyment i unowocześniając dostępną ofertę produktową. Główna siedziba mieści się w Neckarsulm. Ważną informacją jest to, iż Lidl należy do Schwarz-Gruppe, która ma pod sobą m.in. sieć sklepów Kaufland.

Gazetki promocyjne

Informacje

Lidl stawia na udany kontakt z klientami, dlatego w dowolnym momencie można skorzystać z ogólnodostępnej gazetki Lidl. Sieć przygotowuje dla swoich zwolenników atrakcyjne promocje oraz nowości, nie tylko spożywcze, ale też odzieżowe, itd. W ten sposób po dużo niższych cenach można zakupić m.in. warzywa, owoce, kurtki czy też nawet buty. Warto również regularnie przeglądać tematyczne katalogi, które pojawiają się w Internecie i zawierają w sobie rozmaite nowości z różnych kategorii. Dzięki temu klienci otwierają się na oferty związane z ozdobami świątecznymi, chemią gospodarczą, produktami mrożonymi czy też sprzętem AGD.

Kuchnia Lidla oraz Winnica Lidla

Olbrzymią ciekawostką dla wszystkich zainteresowanych osób jest to, że Lidl stawia na różnorodność. W związku z tym dużą popularnością cieszą się dwa istotne podmioty o nazwie Kuchnia Lidla oraz Winnica Lidla. Jeśli chodzi o pierwszą kategorię można znaleźć w niej rozmaite produkty pochodzące np. z Włoch czy też Hiszpanii. Lidl przygotowuje różnorakie oferty tygodniowe, np. o nazwie “Włoski Tydzień w Lidlu”, dzięki czemu przez całe siedem dni będzie można zakupić wysokiej jakości (oryginalne) produkty prosto z Włoch. Klienci mogą zapoznać się również z wieloma ciekawymi przepisami kulinarnymi, które można potem wypróbować we własnej kuchni.

Winnica Lidla to z kolei zbiór różnorakich win, pochodzących m.in. z Hiszpanii, Francji czy też Gruzji. Klienci dowiedzą się, jak powstaje wino, co jest potrzebne do jego przygotowania oraz jak je przechowywać.

Aplikacja Lidl Plus – duża wygoda dla każdego klienta

Wygodnym rozwiązaniem dla każdego klienta będzie aplikacja Lidl Plus, którą w dowolnym momencie można ściągnąć na swój telefon komórkowy. W ten sposób uzyskuje się dostęp do różnorodnych kuponów, a wszystkie oferty i nowości można sobie przejrzeć na spokojnie, z poziomu swojego urządzenia, np. w przerwie od pracy. Co tydzień pojawiają się tam informacje o nowych ofertach, dzięki czemu nikt nie przegapi najważniejszych wiadomości i specjalnych okazji. To także szansa na skorzystanie z programu partnerskiego, który umożliwia aktywowanie kuponów i obniżenie wartości swoich zakupów. 

Skorzystanie ze sklepu online

Dużym udogodnieniem w stronę klientów jest również sklep online (lidl-sklep.pl), na którym można zakupić różnorodne towary. Jak na razie nie można zamówić jedynie produktów spożywczych, chociaż niewykluczone, że taka opcja będzie dostępna w przyszłości. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić sobie odzież, buty czy też różnego rodzaju akcesoria. W ten sposób robi się zakupy dla siebie, własnych dzieci, rodziców czy też nawet całej rodziny. Przy okazji można trafić na rozmaite wyprzedaże, których w sklepie internetowym Lidla nie brakuje. Oferta jest dostępna w bardzo przejrzystym formacie, więc nikt nie będzie miał problemów z wyszukaniem odpowiednich produktów. Zamówienia składa się w ekspresowym tempie, podaje się swoje podstawowe dane osobowe, adres dostawy, opłaca się transakcję, a następnie czeka się na zamówione towary. Zainteresowani mogą płacić na wiele sposobów.