Kaufland

Promocje Kaufland

W Polsce dużo mówimy o niemieckiej jakości – Kaufland od tego nie odstaje. Hipermarket o dosłownym tłumaczeniu nazwy “kraj kupowania” otworzył pierwszy swój sklep w 1984 roku w Neckarsulm. Nie minęło dużo czasu, aż firma rozrosła się w swojej działalności i została liderem w kraju, który wówczas znany był jako Niemiecka Republika Demokratyczna. Dzisiaj Kaufland posiada ponad 1200 sklepów na terenie Niemiec, Czech, Słowacji, Polski, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji i Mołdawii. W tych wszystkich krajach, firma zatrudnia łącznie ponad 147 000 pracowników, którzy codziennie pracują, aby dostarczać klientom najwyższą jakość usług i produktów. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w Stargardzie, w 2001 roku. Obecnie, jesteśmy drugim krajem, zaraz po Niemczech, w kategorii większości zainwestowanego kapitału w tę sieć.

Informacje

Długa i bogata historia tej niemieckiej sieci oraz setki osób zaangażowanych w tworzenie marki sprawiają, że jest to jeden z hipermarketów cieszących się największym zaufaniem klientów. Kaufland oferuje szeroki wachlarz produktów ekologicznych, BIO, wegańskich, bezglutenowych, bez laktozy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a wszystko utrzymane w najwyższym standardzie jakości. Ta firma to nie tylko produkty spożywcze, ale też artykuły dziecięce, ubrania, zabawki, artykuły biurowe i przedmioty codziennego użytku. Ten hipermarket umożliwia swoim klientom zrobienie wszystkich najpotrzebniejszych zakupów w jednym miejscu i w korzystnej cenie.

Dla Twoich oszczędności

Ta dywiza przyświecająca sieciówce faktycznie odnalazła swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Co tydzień, w gazetce Kauflandu można znaleźć setki korzystnych promocji. Dodatek “Jeszcze więcej oszczędności” zawiera wyróżnione oferty specjalne – szeroki wybór i konkurencyjne ceny popularnych w Polsce produktów. Aby jeszcze bardziej zachęcić swoich klientów do robienia zakupów właśnie w tym sklepie, Kaufland wyszedł przed szereg i regularnie organizuje atrakcyjne konkursy i akcje promocyjne. Współpracując z popularnymi markami produktów, Kaufland stwarza możliwości na jeszcze większe oszczędności oraz realne, atrakcyjne nagrody pieniężne lub rzeczowe.

Medialny hipermarket

Jak wiele sklepów, Kaufland oferuje klientom do założenia specjalną kartę klubową Payback. Jej obsługa jest prosta: robisz zakupy, zbierasz punkty Payback, a następnie wymieniasz je na zakupy. Można zbierać je na swoją prywatną kartę robiąc zakupy stacjonarne lub online. Za każde wydane 3 złote, klienci otrzymują 1 punkt Payback.

Kaufland posiada jeszcze więcej medialnych rozwiązań. Firma jest aktywna na Facebooku i Instagramie, wysyła swoim klientom mailowy newsletter z darmowym e-bookiem i przepisami oraz udostępnia darmową aplikację na urządzenia mobilne. Stanowi ona praktyczny i niezawodny pomocnik podczas regularnych zakupów w hipermarkecie. Posiadając konto w aplikacji lub na stronie, można tworzyć osobistą listę zakupów, która ułatwia wykonanie szybkich i przemyślanych zakupów.

Regionalny Kaufland

Firma dumnie reklamuje się jako organizacja wspierająca małe przedsiębiorstwa i lokalnych dostawców. Akcja “Regularny Kaufland” ma na celu wprowadzenie na półki więcej lokalnych dla danych regionów produktów. Poprzez prosty formularz na stronie internetowej, każda mała firma może nawiązać kontakt z jednym z czołowych hipermarketów w Polsce. Stwarza to dla drobnych przedsiębiorców szansę na poprawę swojej sprzedaży, dotarcie do szerszego grona konsumentów, nawiązanie kontaktu ze specjalistami oraz szybkie wprowadzenie unikalnych produktów na rynek.