Biedronka

Najnowsze promocje w Biedronce

Biedronka to jedna z największych sieci sklepów detalicznych w Polsce. Obecna jest na naszym krajowym rynku już od 25 lat. W tym czasie w ponad 1100 miejscowościach wybudowanych zostało 3031 sklepów. Flagowymi strategiami Jeronimo Martins Polska S.A., który jest właścicielem Biedronki, są wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, dostępne w przystępnych dla każdego, niskich cenach.

Biedronka - codziennie niskie ceny

Jeśli szukasz produktów w niesamowicie niskich cenach, a co więcej cieszących się bardzo dobrą jakością, wybór Biedronki jest strzałem w dziesiątkę. Produkty marki własnej Biedronka są stworzone z myślą o klientach, którzy ceniąc każdy grosz, nie chcą niepotrzebnie przepłacać za markowe artykuły. Każdy produkt z logiem Biedronki cieszy się pozytywnymi opiniami wśród osób kupujących, a także wyróżnia się na tle innych artykułów świetną jakością. Marka własna Biedronka oferuje szereg różnych produktów, które znajdą zastosowanie w życiu codziennym każdego z nas. Firma nieustannie rozwija i powiększa swój asortyment o nowe produkty spożywcze, artykuły kosmetyczne oraz przemysłowe, tekstylia i zabawki, a także stoiska ze świeżą, sezonową żywnością. Nieodzownym znakiem rozpoznawczym Biedronki jest wprowadzanie na ogólnopolski rynek produktów lokalnych oraz zagranicznych marek. Ponadto, Biedronka wychodzi na przeciw nawet najbardziej wymagającym klientom proponując im szeroką ofertę produktów BIO oraz produktów bezglutenowych, które jak zawsze są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Gazetka promocyjna Biedronki

Aby być na bieżąco ze wszystkimi atrakcyjnymi ofertami Biedronki, gazetka promocyjna jest najlepszym rozwiązaniem! Przewodnim hasłem sieci sklepów Biedronka jest “Codziennie nowości, codziennie niskie ceny”. Cotygodniowe promocje, produkty na stałe w bardzo niskich cenach i korzystne rabaty sprawiają, że zakupy w Biedronce są dostępne na każdą kieszeń, a przy tym nie trzeba rezygnować z produktów wysokiej jakości. Artykuły spożywcze, kosmetyki, akcesoria domowe, chemia gospodarcza, artykuły do pielęgnacji niemowląt zawsze znajdziemy na Biedronkowych półkach w atrakcyjnych cenach. W gazetce promocyjnej “Okazje tygodnia” dodatkowo, co tydzień, prezentowane są wybrane artykuły z działów m.in. odzieży, zabawek, akcesoriów domowych, różnego rodzaju ozdób oraz drobnego sprzętu AGD i RTV. Sieć sklepów Biedronka oferuje także książki dla dzieci i dorosłych oraz płyty w bardzo przystępnych cenach. Jeśli nie chcesz przepłacać za swoje zakupy, jeśli chcesz dokonywać świadomych wyborów kupując produkty najwyższej jakości w bardzo niskich i atrakcyjnych cenach, sięgnij po gazetkę promocyjną Biedronki. Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie. Gazetka promocyjna Biedronki bogata jest we wszelkiego rodzaju produkty marki własnej Biedronka w jeszcze niższych cenach niż zwykle.

Karta “Moja Biedronka” – oferty specjalne

Jeżeli jesteś łowcą rabatów i szukasz atrakcyjnych, zakupowych ofert, śledź uważnie promocje dostępne z programem lojalnościowym “Moja Biedronka”. Dzięki karcie “Moja Biedronka” klienci zyskują wiele udogodnień oraz dodatkowych korzyści podczas robienia codziennych zakupów. Wiele produktów dostępnych jest w jeszcze niższych cenach, a dodatkowo istnieje możliwość uczestniczenia w programach lojalnościowych przygotowanych przez sklep. Klienci z zarejestrowaną kartą “Moja Biedronka”, dzięki powiadomieniom SMS, jako pierwsi dowiadują się o aktualnych akcjach promocyjnych oraz licznych rabatach. Co tydzień w gazetce promocyjnej znajdziemy ofertę skierowaną tylko i wyłącznie do właścicieli zarejestrowanych kart. Jeśli chcesz cieszyć się produktami świetnej jakości w jeszcze niższych cenach to zarejestruj swoją kartę “Moja Biedronka” już dziś!