Dorgeria Rossmann

Promocje Rossmann

Rossmann jest jedną z największych sieci drogeryjnych w Europie. Znajdziesz w nim wszystko, co potrzebne by zadbać o piękno. Począwszy od kosmetyków pielęgnacyjnych, przez artykuły do higieny, perfumy, aż po kosmetyki do makijażu. Dodatkowo dla swoich klientów ma do zaoferowania: produkty dla dzieci, artykuły dla zwierząt, leki i wiele więcej.

Gazetki promocyjne

Informacje

Sieć drogerii Rossmann zapoczątkowała swoją działalność w Polsce w 1993 roku. Obecnie rozrosła się do tego stopnia, że cieszy się popularnością w każdym województwie. Nic w tym dziwnego, skoro jest ich w całej Polsce niemal 1 400 i można je spotkać w większości galerii handlowych.

Głównym walorem jest bogata oferta kosmetyków, na które pojawiają się liczne promocje i rabaty. A jeśli jesteś funem kosmetycznych nowości i nowinek śmiało możesz udać się do Rossmanna w poszukiwaniu innowacyjnych produktów.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nie są to puste słowa. Rossman oferuje aż 21 tys. różnych produktów, z czego 7 tys. rocznie stanowią nowe produkty. Ciężko nie wspomnieć także o markach własnych Rossmanna, które reprezentują wspaniały stosunek jakości do ceny i w ofercie jest aż 2 tys.

 

Gazetka Rossmann – nowości i rabaty

 

Gazetka Rossmann daje możliwość zapoznania się z najbardziej atrakcyjnymi promocjami sklepu i jest wydawana na okres 2 tygodni. Można w niej znaleźć mnóstwo produktów z rabatami wynoszącymi nawet do 60% uprzedniej ceny.

Produkty są pogrupowane tematycznie, więc w łatwy sposób można zweryfikować, czy to czego potrzebujemy jest aktualnie w promocji, albo co nowego pojawiło się w ofercie.

To świetne rozwiązanie dla łowców dobrych cen. W końcu po co przepłacać, skoro można kupić coś taniej w dogodnym momencie. Wystarczy sprawdzić Gazetkę Rossman i mieć od razu potrzebne nam informacje zamiast podróżować do sklepu.

 

Klub Rossmann – co daje

 

Będąc uczestnikiem klubu Rossmanna otrzymujesz o wiele więcej niż okazjonalny klient. Warto do niego dołączyć, ponieważ uczestnictwo jest bezpłatne, a dzięki niemu mamy szereg korzyści:

 • listę+ ze spersonalizowanym rabatem,
 • akcje 2+2 gratis,
 • pierwszeństwo w informacji i dostęp do wybranych akcji,
 • rabaty na błyskawiczny wydruk zdjęć,
 • porady, wskazówki, inspiracje,
 • alerty cenowe dla ulubionych produktów,
 • możliwość polecania produktów znajomym,
 • kupując pomagasz organizacjom charytatywnym (w 2020 roku 150 organizacji charytatywnych otrzyma pomoc od Rossmana).

Aby dołączyć do klubu Rossmana wystarczy zainstalować aplikację mobilną Rossmann PL na swoim telefonie, założyć konto na portalu rossmann.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Po akceptacji regulaminu można już korzystać z atrakcyjnych promocji.

 

Rossnę! – program z myślą o rodzicach

Rossman wyszedł naprzeciw oczekiwaniom rodziców i zaproponował program skierowany specjalnie do nich, a w nim m.in:

 • 3% rabatu na produkty do pielęgnacji dla kobiet w ciąży oraz na wybrane produkty, które mogą stanowić wyprawkę dla malucha,
 • rabat, który w miarę regularnych zakupów i czasu z 3% może wzrosnąć nawet do 10%,
 • atrakcyjne promocje na wybrane artykuły dziecięce i produkty do pielęgnacji,
 • porady eksperckie dla kobiet w ciąży,
 • praktyczne wskazówki dla rodziców,
 • filmiki edukacyjne.

Jeśli nie należysz do Klubu Rossmana należy do niego przystąpić, aby skorzystać z możliwości dołączenia do programu Rossnę! Wówczas wystarczy zalogować się na konto i w zakładce Profil będzie możliwość dołączenia do programu.

 

E-drogeria Rossmann

Drogeria Rossmann umożliwia dokonywanie zakupów online. Na stronie można sortować, filtrować i wyszukiwać interesujące nas artykuły i porównywać ich cechy i ceny. Zakupy są dostarczane do Paczkomatów 24/7, kurierem lub do wybranej drogerii.