Natura

Drogerie Natura

Drogerie Natura są jednymi z największych oraz najdłużej działających sieci drogeryjno-kosmetycznych na polskim rynku. Już od prawie trzydziestu lat firma zachęca i inspiruje swoich klientów do dbania o własne zdrowie, piękno i urodę. Obecnie sklepy stacjonarne Natury zlokalizowane są w ponad trzystu punktach w całym kraju. Zamówienia można również składać na oficjalnej stronie internetowej drogerii.

Gazetki promocyjne

Informacje

Drogerie Natura – z miłości do piękna

Oferta drogerii Natura skierowana jest do wszyskich osób, które cenią sobie wysokiej jakości produkty kosmetyczno-drogeryjne dostępne w przestępnych cenach. W bogatym asortymencie sklepów znajdują się przede wszystkim produkty do makijażu, codziennej pielęgnacji ciała i twarzy, stylizacji i koloryzacji włosów, a także wody toaletowe i perfumy z segmentu premium. Warto też zauważyć, że wiele wiodących marek można odnaleźć wyłącznie na półkach drogerii Natura, są to m.in. KOBO Professional, Sensique, My Secret, Artiste, Seyo, Intimelle czy Infinity. 

Szeroki wybór różnorodnych produktów

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania swoich klientów drogerie Natura stale poszerzają swój asortyment. Zarówno w punktach stacjonarnych, jak i sklepie online dostępne są więc artykuły dla dzieci i niemowląt (np. żywność, mleko modyfikowane, chusteczki, pieluchy), produkty dla zwierząt (karmy, smycze, obroże, zabawki), akcesoria łazienkowe, a także środki do prania, sprzątania czy zmywania. Nie można również zapominać o szerokiej ofercie zdrowych produktów żywieniowych, w tym herbat ziołowych, płatków, napojów mlecznych, shotów witaminowych oraz słodkich przekąsek.

Gazetka – Drogerie Natura

Sieć Natura wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich klientów, co dwa tygodnie wydaje gazetkę zawierającą różne rabaty i promocje na wybrane produkty z asortymentu sklepu. Ceny w ofercie promocyjnej oznaczone są nazwami “hit!” lub “hity cenowe”. Sezonowo drogerie organizują też akcje tematyczne, w ramach których przecenione zostają wyłącznie artykuły z wybranego segmentu. Niektóre proponowane przez firmę rabaty sięgają nawet do -55%, co powinno okazać się dla klientów szczególnie atrakcyjne. Dużą popularnością cieszy się również promocja “za 1 grosz”, dzięki której przy zakupie niektórych produktów można za przysłowiowy grosik otrzymać dodatkowy artykuł. Rabaty i zniżki w drogeriach Natura zmieniają się średnio dwa razy w miesiącu, dlatego warto na bieżąco przeglądać wydawane przez sieć gazetki! 

Program lojalnościowy “Klub Natura”

Program lojalnościowy “Klub Natura” powstał z myślą o klientach robiących regularne zakupy w punktach stacjonarnych sieci oraz w sklepie internetowym. Wszystkie osoby, które zdecydują się założyć kartę członkowską mogą liczyć na specjalne rabaty i promocje przeznaczone wyłącznie dla klubowiczów. Warto też wspomnieć, że uczestnicy programu dostają punkty za każdy zakup, które potem wymieniają na niezwykle atrakcyjne nagrody. Ponadto dla klubowiczów w wybrane dni przygotowana jest specjalna zniżka na ulubione produkty, a także możliwość wzięcia udziału w ciekawych konkursach i loteriach.

Drogerie Natura – zakupy przez Internet

Drogerie Natura oprócz punktów stacjonarnych, posiadają również swój sklep internetowy. Pod adresem https://www.drogerienatura.pl można zamówić wybrane produkty z dostawą do domu, a także z odbiorem w dowolnym salonie sieci lub w paczkomacie. Nie można też zapominać, że niektóre proponowane przez firmę promocje dostępne są wyłącznie online w jeszcze niższych i bardziej atrakcyjnych cenach. Wszystkie aktualne rabaty, zniżki i specjalne oferty do drogerii Natura można odnaleźć w najnowszej gazetce sieci!