Jawa

Promocje Drogeria JAWA

Drogerie Jawa to sieć polskich sklepów o profilu kosmetyczno-chemicznym. Firma istnieje na rodzimym rynku już od siedmiu lat i obecnie prowadzi 64 drogerie własne. Dodatkowo cały czas rozwija współpracę z wieloma partnerami handlowymi w różnych modelach biznesowych, takich jak franczyza czy stoiska patronackie na terenie całego kraju. Dotychczasowy model biznesowy Drogerii Jawa koncentrował się przede wszystkim na inwestowaniu w drogerie w małych i średnich miastach. Jednak firma nie poprzestała na tym i w ostatnich latach znacznie przyspieszyła ekspansję. Zaowocowało to otwarciem sklepów także w większych miastach oraz dołączeniem nowych punktów handlowych do patronackich stoisk Drogerii Jawa.

 

Informacje

Remodeling i nowe logo Drogerii Jawa

Po rebrandingu, z nowym logo w 2018 roku sieć skierowała swoja ofertę głównie do młodych kobiet, które korzystają na co dzień z nowych technologii i chciałyby w jednym miejscu robić kompleksowe zakupy dla siebie, dla rodziny i dla domu. Równocześnie, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Drogerie Jawa wprowadziły w każdej ze swoich drogerii, raz w miesiącu, specjalne spotkania eventowe. W czasie ich trwania można skorzystać z akcji makijażowych czy posłuchać rad profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii, makijażu czy stylizacji. Dodatkowo w trakcie akcji można liczyć na dodatkowe rabaty, gratisy czy upominki do zakupów.

Drogerie Jawa – szeroki asortyment i dobre ceny

Drogerie Jawa z roku na rok zwiększają liczbę sklepów, aby w ten sposób ułatwić zakupy swoim klientom. Równocześnie sukcesywnie poszerzają swój asortyment, szybko reagując na najnowsze trendy modowe i potrzeby rynku. Największą kategorią oferowaną przez sieć są produkty w segmencie beauty i make up. Oprócz tego na półkach można znaleźć kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą oraz artykuły dla dzieci. W sklepach sieci spory regał zajmują maseczki do twarzy, w tym niezwykle popularne maski produkcji koreańskiej. Cały asortyment jest zróżnicowany cenowo, tak aby można było znaleźć zarówno produkty z kategorii premium, jaki i ekonomicznej.

Promocja Drogerii Jawa – gazetki i aplikacja mobilna

Aby zapoznać klientów z najnowszymi ofertami Drogerie Jawa co miesiąc wydają gazetkę promocyjną. Dzięki niej, oraz intensywnej promocji w social mediach, firma coraz łatwiej i szybciej dociera do nowych klientów i przykuwa ich uwagę. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ofertą, Drogerie Jawa wprowadziły w tym roku również aplikację lojalnościową – Klub Moja Jawa. Po zarejestrowaniu klient otrzymuje spersonalizowaną kartę, dzięki której ma dostęp do najnowszych promocji i rabatów. Aplikacja zawiera również porady i wskazówki specjalistów w dziedzinie kosmetologii, dietetyki czy makijażu. Dzięki temu każda z klientek może poznać wszystkie bestsellery kosmetyczne czy fryzjerskie oraz być na bieżąco z najnowszymi trendami. Dużym ułatwieniem jest również lokalizator drogerii. Za pomocą aplikacji mobilnej można bez problemu znaleźć interesujący nas sklep w dowolnym mieście oraz sprawdzić godziny jego otwarcia. Dzięki aplikacji istnieje również możliwość szybkiego zapoznania się z najnowszymi gazetkami promocyjnymi, gdzie prezentowane są informacje o nowościach i okazjach.

Piękno by Jawa – kwartalnik dla klientów drogerii

Oprócz comiesięcznych gazetek promocyjnych, Drogerie Jawa wydają również bezpłatny, elegancki kwartalnik z ciekawą zawartością. Można go otrzymać w sklepach sieci lub zapoznać się z jego zawartością na aplikacji mobilnej. Zawiera on przede wszystkim wywiady, konkursy czy informacje o najnowszych trendach w pielęgnacji, jak również propozycje nowych produktów w ofercie sklepu. Na łamach czasopisma udzielane są również porady zdrowotne i dietetyczne, a eksperci odpowiadają na pytania nadesłane przez klientów.