Castorama

Promocje Castorama

Castorama to największa sieć handlowa sklepów remontowo-budowlanych w Polsce. Pierwszy tego rodzaju sklep z akcesoriami do majsterkowania powstał we Francji, a jego wielki sukces sprawił, że Castorama rozpoczęła swoją ekspansję również za granicą – docierając na rynek hiszpański, chiński, brytyjski, turecki i polski. Asortyment, jaki oferowała ta sieć, cały czas się poszerzał, a dziś znajdziemy w nim niemal wszystko, co potrzebne do domu i jego budowy oraz ogrodu. 

Gazetki promocyjne

Informacje

Castorama – wszystko do Twojego domu i ogrodu 

Sieć sklepów Castorama dostarcza wysokiej jakości materiały budowlane od znanych i sprawdzonych producentów. Niezależnie czy dopiero planujesz stawiać fundament, czy jesteś na etapie dekorowania wnętrza – znajdziesz w nim wszystko, co będzie Ci niezbędne. 

Castorama to nie tylko market budowlany, ale również sklep z narzędziami. Oferuje profesjonalne wiertarki, frezarki, szlifierki oraz wiele innych narzędzi przenośnych. Znajdziemy w nim także narzędzia do cięcia i obróbki, artykuły metalowe oraz odzież ochronną i BHP.  

Castorama to także sklep, który pomoże Ci stworzyć doskonałą strefę relaksu w przydomowym ogrodzie. Dostępne są w nim urządzenia do nawadniania ogrodu i kosiarki, a także kwiaty i nasiona. Szeroki wybór ogrodzeń oraz mebli ogrodowych sprawi, zwiększa komfort i bezpieczeństwo domowników. 

Castorama nie tylko sprzedaż, ale i usługi

Pracownicy sieci Castorama oferują transport produktów zakupionych przez klientów. Usługa ta jest dostępna 7 dni w tygodniu – wcześniej należy umówić się na konkretny dzień i godzinę. 

Poza możliwością dowozu produktów do domu, można skorzystać z usługi projektowania. Wykwalifikowani projektanci za dodatkową opłatą przygotują specjalny projekt kuchni lub innych pomieszczeń. Ponadto w sklepie można skorzystać z usługi mieszania farb i tynków oraz wymiarowania i montażu. 

Do innych usług dodatkowych zaliczają się między innymi: obszywanie tkanin, wycinanie otworów w blatach, ostrzenie łańcuchów, oprawianie w ramy, pokazy instruktażowe i montaż mebli. 

Promocje i okazje w sieci sklepów Castorama

Siec budowlano-remontowa Castorama przygotowuje ofertę z myślą o najskuteczniejszym zaspokajaniu potrzeb swoich klientów. Specjalne oferty umieszczane są w gazetkach promocyjnych, których czas trwania wynosi 3 tygodnie. Sklep oferuje także kody rabatowe dostępne w konkretnych miesiącach, które pozwalają na skorzystanie z bardzo atrakcyjnych rat na kuchnie, technikę grzewczą oraz wyposażenie – między innymi pierwsze 4 miesiące bez płacenia rat. W okazyjnych cenach dostępne są końcówki serii – na przykład półki meblowe, narzędzia ogrodowe, siatki ogrodzeniowe czy drzwi. 

Castorama oferuje nie tylko produkty renomowanych marek z całego świata, ale również artykuły swojej marki pod nazwą GoodHome, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Gazetki oraz informację o aktualnych okazjach można dostawać na maila. 

Kierunek Castorama – programy partnerskie 

Ogólnopolski program partnerski o nazwie Kierunek Castorama kierowany jest głównie do techników, zasadniczych szkół zawodowych oraz liceów o profilach budowlanych, mechanicznych, ogrodniczych lub architektonicznych. Celem programu jest promowanie marki i jej wartości, wspieranie uczniów oraz budowanie trwałych relacji pomiędzy sklepami a placówkami edukacyjnymi. 

Formy współpracy mogą obejmować współtworzenie programów edukacyjnych, realizację praktyk zawodowych, organizowanie szkoleń, staże dla nauczycieli oraz wsparcie techniczne i sprzętowe dla szkół. Na współprace w ramach tego programu można zdecydować się wypełniając formularz na stronie internetowej.