Brico Marche

Promocje Brico Marche

Bricomarché- europejska sieć marketów z asortymentem dekoratorsko- budowlanym i wyposażeniem dla domu i ogrodu. Należy do Grupy Muszkieterów (Les Mousquetaires), czyli niezależnych przedsiębiorców obsługujących różne segmenty handlu detalicznego (od żywności po motoryzację) opatrzone wspólną nazwą „marché” (z francuskiego „rynek”). Grupa prowadzi swoją działalność na terenie Francji, Belgii i Portugalii, a także w naszym kraju. Dzięki szeroko zakrojonej współpracy sklepy zrzeszone w Grupie oferować mogą swoim klientom konkurencyjne ceny i najlepsze produkty.

W Polsce sieć Bricomarché to niemal 160 supermarketów zlokalizowanych głównie w mniejszych miejscowościach, ale i w dużych miastach. Każdy sklep tej sieci kieruje się trzema podstawowymi zasadami: bliskością dla klientów, szerokim asortymentem dostępnym pod jednym dachem oraz niskimi cenami. Duża powierzchnia marketów sprawia, że zakupy są komfortowe i bezpieczne, a wybierać można wśród niemal 25 tysięcy najróżniejszych produktów.

Gazetki promocyjne

Informacje

W asortymencie i gazetkach promocyjnych sieci Bricomarché klienci znajdą oferty produktów z czterech głównych działów sklepu: dekoracje, budowanie, majsterkowanie oraz ogród i rekreacja, a więc wszystko, co przydać się może na najróżniejszych etapach budowania i wyposażania domów i mieszkań. Kupić można materiały niezbędne przy remoncie, materiały wykończeniowe i dekoracje do wnętrz oraz elementy małej i dużej architektury ogrodowej, a nawet zabawki dla dzieci i produkty dla zwierząt. W bogato zaopatrzonym dziale ogrodowym zakupić można tak domowe rośliny doniczkowe, jak i rośliny ogrodowe i wszystko, co do ich uprawy potrzebne.

Przeceny i promocje odbywają się regularnie, a sieć dba, by odpowiadać na potrzeby swoich klientów w każdym możliwym sezonie i udostępniać im produkty sezonowe takie jak drewno opałowe na zimę, asortyment świąteczny czy meble ogrodowe w lecie. 

Bricomarche.pl

Bricomarché udostępnia swoim klientom sklep internetowy. Zakupy dokonane za pośrednictwem platformy internetowej dostarczyć do domu może własny, wewnętrzny transport sieci, bądź firmy kurierskie, również takie, które specjalizują się w wysyłkach wielkogabarytowych. Dla komfortu swoich Klientów dostępna jest również usługa odbioru zamówień stacjonarnie w wybranym przez siebie sklepie.

Na stronie sklepu internetowego klienci znajdą też dział z poradami dla majsterkowiczów, ogrodników i wszystkich tych, którzy pragną urządzić swoje wymarzone cztery kąty. Porad udzielają znani i lubiani eksperci, którzy podpowiedzą jak wybrać kosiarkę do ogrodu, wymienić gniazdko elektryczne, a nawet jak zrobić przetwory na zimę. Bricomarché znaleźć można również na Facebooku, gdzie prezentowane są najnowsze akcje, promocje i konkursy.

Usługi dodatkowe

Sieć Bricomarché oferuje także szeroką gamę usług dodatkowych. Klienci skorzystać mogą z możliwości wynajmu przyczepy lub transportu i załadunku zakupionych towarów, także przy pomocy specjalistycznych ciężarówek z wysięgnikiem HDS. Zatrudnieni w sklepach specjaliści pomogą również przy dopasowaniu produktów do indywidualnych potrzeb klienta, w tym między innymi w cięciu drewna, wycinaniu otworów w zlewozmywakach i blatach, ostrzeniu pił łańcuchowych czy szyciu zasłon i firan na wymiar. Płatności dokonać można także w Euro, przy pomocy BLIK lub bonów towarowych chętnie kupowanych na nagrody czy premie dla pracowników. Pod sklepami dostępne są Brikomaty, czyli boksy, z których sprawnie, bezpiecznie i w dowolnym czasie odebrać można złożone w sklepie internetowym zamówienia.