RTV Euro AGD

RTV EURO AGD

RTV Euro AGD, zwane również jako Euro-net sp. z o.o., jest polską siecią detaliczną, której sprzedaż koncentruje się wokół wszelkiego rodzaju sprzętów określanych jako elektroniczne. Już od 1990 roku dostarcza swoim klientom produkty spełniające najwyższe standardy, co wpływa na ich ponadprzeciętną popularność na rynku.

Gazetki promocyjne

Informacje

Gazetka promocyjna RTV Euro AGD

Sklep RTV Euro AGD jest idealnym przykładem działalności spełniającej potrzeby swoich klientów, co potwierdza się m.in. w regularne przygotowywanie dedykowanej gazetki promocyjnej. Zawarte w niej informacje o aktualnych rabatach pozwalają zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy wydanych na wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny. Znacznym obniżkom cen ulegają produkty takie jak telewizory, ekspresy ciśnieniowe, notebooki, komputery stacjonarne, konsole oraz sprzęty AGD.

W gazetce promocyjnej RTV Euro AGD warto zwrócić szczególną uwagę na wyjątkowe promocje, w postaci rat 0%, które umożliwiają rozłożenie w czasie zakupu danej sprzętu elektronicznego, bez ponoszenie z tego powodu dodatkowych kosztów. Omawiany sklep w jak najbardziej przejrzysty sposób przedstawia produkty podlegające aktualnym rabatom, klarownie wyjaśniając zasady danej promocji.

Tym, co niewątpliwie wyróżnia RTV Euro AGD, jak również całą gazetkę promocyjną, jest fakt, iż obniżce cen bardzo często podlegają produkty najnowszej generacji. Pozwala to na zaopatrzenie się w nowoczesny, innowacyjne sprzęt, oszczędzając tym samym na jego zakupie.

Asortyment marki RTV Euro AGD

RTV Euro AGD koncentruje się na sprzedaży tzw. elektroniki użytkowej, w postaci produktów takich jak::

  • telewizory
  • aparaty fotograficzne
  • kamery sportowe
  • kina domowe

Oprócz tego, w ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju sprzęty z zakresu RTV oraz AGD o zarówno sporych, jak i niewielkich gabarytach, takich jak oczyszczacze powietrza, lodówki czy suszarki do ubrań. Ponad to w swoim asortymencie posiada szeroki wachlarz komputerów, telefonów komórkowych, akcesoriów, konsol oraz gier wideo. Jako jeden z czołowych sklepów dostarczających elektronikę w całej Polsce, cieszy się pozytywnymi opiniami odnośnie zarówno swoich produktów, jak również obsługi ekspedientów.

 

Sklepy stacjonarne RTV Euro AGD

Sklep RTV Euro AGD jest niewątpliwie jednym z liderów sprzedaży detalicznej w zakresie sprzętów elektronicznych, co potwierdzone jest m.in. w 277 funkcjonujących placówkach w 177 miejscowościach w całej Polsce, jak również w funkcjonującym od 2007 roku sklepie internetowych euro.com.pl. Centrala samej działalności Euro-net.pl sp. z o.o. mieści się w Warszawie i jest idealnym przykładem firmy dostarczającej swoim klientom produkty o najlepszym stosunku jakość-cena.

Szczególne wyróżnienia RTV Euro AGD

Sklep RTV Euro AGD odznacza się ponadprzeciętnie dobrą renomą na polskim rynku dostawców sprzętu elektronicznego, co zostało docenione poprzez wielokrotne wyróżnienia całej działalności. W roku 2018 uzyskała ona trzy nagrody:

  • „Laur Konsumenta 2018”
  • „Gwiazda Jakości Obsługi 2018”
  • „Premium Brand – Marka Wysokiej Reputacji” (po raz ósmy)

W ubiegłych latach RTV Euro AGD zostało również kilkukrotnie wyróżnione, dzięki szczególnemu podejściu do dostarczanych produktów oraz poszanowaniu dla swoich klientów i pracowników.

Program partnerski RTV Euro AGD

RTV Euro AGD dba nie tylko o swoich klientów, ale również o partnerów w biznesie, co uwydatnione jest m.in. w programie partnerskim omawianej działalności. Dzięki temu każda osoba posiadająca własną stronę internetową, bloga czy profil w social mediach, skorzystać może z danej formy współpracy, czerpiąc z niej dodatkowe korzyści. Warto skorzystać z tej opcji, w celu pozyskania dodatkowych rabatów, bądź wysokiej prowizji od sprzedaży.