Neonet

Promocje NEONET

Neonet jest polską siecią detaliczną, która powstała na terenie Wrocławia. Założona w 2003 roku, z ponad 250 sklepami w całej Polsce. W swojej ofercie posiada rozmaite produkty, przede wszystkim sprzęt elektroniczny, RTV oraz AGD. Klienci mogą wyposażyć się również w sprzęt komputerowy, konsole do gier, akcesoria, telefony komórkowe, kamerki oraz wiele innych wartościowych produktów. 

Informacje

Neonet stawia na zadowolenie klientów oraz różnorodność dostępnego asortymentu. Gazetka promocyjna zawiera w sobie wszelkie promocje oraz nowości. Towary, które można zakupić po niższej cenie odnajdzie się w jednym miejscu, co sprzyja wygodnemu robieniu zakupów. Bardzo ważne jest to, że Neonet lubi przeceny i chętnie udostępnia produkty w bardzo dobrej cenie. Mowa m.in. o sprzęcie RTV i AGD, ale też akcesoriach fotograficznych i sprzęcie gospodarstwa domowego. Warto przeglądać regularnie ogólnodostępne katalogi tematyczne, aby dotrzeć do najciekawszych ofert świątecznych czy też okresowych. Jeśli klienci są łowcami okazji, to dzięki gazetce promocyjnej Neonet bez problemów je wypatrzą i zdołają z nich skorzystać.

 

Zakupy przez Internet oraz gwarancja niskich cen

 

Neonet umożliwia realizowanie zakupów przy pomocy sieci internetowej. To bardzo duże udogodnienie szczególnie w przypadku zapracowanych osób lub też takich, które nie lubią stać zbyt długo w kolejkach. Firma udostępnia w Internecie wszystkie najpopularniejsze produkty, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić dla siebie lub rodziny sprzęt fotograficzny, telewizor, kamerę samochodową, aparat cyfrowy czy też konsolę. Przy okazji Neonet gwarantuje niskie ceny oraz bezproblemowy zwrot towaru (zgodnie z przyjętymi warunkami). Neonet oferuje również wiele wyprzedaży, sięgających nawet do 80 procent oraz tzw. Outlet, gdzie w bardzo przystępnej cenie można zakupić wysokiej jakości sprzęt, z wielu kategorii. Zamawiane produkty dodaje się do wirtualnego koszyka, a następnie realizuje się wybraną transakcję.

 

Karta podarunkowa

 

Ciekawym przedsięwzięciem, które znajduje się w ofercie firmy Neonet jest karta podarunkowa. To odpowiedni wybór na niecodzienny prezent dla bliskiej osoby. Warto się na nią zdecydować, ponieważ jest to prezent na miarę potrzeb każdego klienta, który jest dodatkowo wręczany w eleganckim opakowaniu. W ten sposób można wręczyć go uroczyście siostrze, mamie, córce czy też koleżance. To doskonała alternatywa dla gotówki, od której coraz częściej się odchodzi. Karta podarunkowa jest optymalną formą prezentu na święta, urodziny czy też zbliżające się imieniny. 

 

Opcja “Odbierz za godzinę”

 

Korzystną opcją w firmie Neonet jest również projekt o nazwie “Odbierz za godzinę”. To ciekawa propozycja, ponieważ pozwala na zrobienie szybkich zakupów, np. wtedy, gdy się czegoś zapomniało lub szuka się ekspresowego prezentu urodzinowego. Klient wybiera towar i zaznacza odpowiednią opcję, następnie wpisuje swoją miejscowość oraz kod pocztowy i przechodzi do wyboru konkretnego sklepu. Po wykonaniu tych czynności oczekuje się na potwierdzenie ze sklepu i można odebrać zamówienie. Jeśli dyspozycję złoży się do godziny 12:00, zamówienie będzie czekało na odbiór do końca dnia, a jeśli o późniejszej godzinie, czas wydłuża się do godziny 14:00 dnia następnego. Jak widać to bardzo duże ułatwienie przede wszystkim dla zapominalskich lub też dla osób, które zostawiają zakupy na ostatnią chwilę i chcą mieć pewność, że nie pozostaną z niczym.