Media Markt

Promocje Media Markt

Media Markt to międzynarodowa sieć oferująca bardzo szeroki wybór elektroniki użytkowej, oprogramowań, multimediów, filmów, muzyki czy sprzętu oświetleniowego i fotograficznego. Jest to niemiecka sieć, która pomimo długiej obecności na rynku w dalszym ciągu rozwija się bardzo dynamicznie, przez co nie traci stałego zainteresowania ze strony konsumentów. Media Markt to nie tylko wysoka jakość produktów, ale również obsługa na najwyższym poziomie.

Gazetki promocyjne

Informacje

Lata 70. w wielu miejscach w Europie były bardzo trudne, bowiem brakowało braki w sprzęcie RTV i AGD były ówcześnie naprawdę bardzo duże. Aby zmienić ten stan rzeczy, trójka inwestorów z Monachium postanowiła założyć w stolicy Bawarii wielkopowierzchniowy sklep z szerokim asortymentem produktów dostępnych w korzystnych cenach. Poza sprzedażą sprzętu elektronicznego sieć oferowała pełen serwis – dostawę, montaż oraz ewentualną naprawę. Co ciekawe, to właśnie sieć Media Mark była inicjatorem akcji, której celem był zwrot środków za sprzęt klientom, którzy znaleźli na rynku dokładnie taki sam produkt, ale w znacznie niższej cenie. Obecnie na całym świecie z dużym powodzeniem funkcjonuje około 760 sklepów, przy czym w samych Niemczech działa ich ponad 250. Od 2012 roku sieć umożliwia klientom dokonywania zakupów przez internet.

Duży wybór produktów

Media Markt swoim klientom oferuje bardzo szeroki asortyment produktów pochodzących od bardzo różnych producentów, dzięki czemu każdy będzie miał szansę na znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie w korzystnej cenie. Obok sprzętu RTV oraz AGD zarówno w sprzedaży internetowej jak i stacjonarnej znajdują się telefony, komputery, telewizory, elektryczny sprzęt do ćwiczeń, konsole do gier, sprzęt fotograficzny i wiele innych. Sklepi sieci to istny raj dla miłośników nowinek technologicznych, poszukujących czegoś ciekawego i innowacyjnego.

Gazetki promocyjne

W Media Markt bardzo często dostępne są niezwykle korzystne promocje, dlatego też warto wiedzieć gdzie na bieżąco można pozyskiwać informacje o ich dostępności. Najbardziej wiarygodnym źródłem informującym o promocjach i rabatach są gazetki wydawane przez sieć oraz strona internetowa. Regularne sprawdzanie aktualnych promocji daje możliwość dokonania zakupu sprzętu w bardzo korzystnej cenie, niedostępnej nigdzie indziej.

Nie tylko sprzedaż

Media Mark to sieć która stara się dbać o sowich klientów kompleksowo, dlatego też oferuje im nie tylko możliwość zakupu poszukiwanego sprzętu w korzystnej cenie. Dokonując zakupu w sieci można liczyć także na dostawę zakupów do domu (nawet w przypadku realizacji transakcji w sklepie stacjonarnym), wraz z ewentualną instalacją sprzętu. Ponadto klienci mogą skorzystać (jeżeli wyrażają taką chęć) z możliwości przedłużonej i rozszerzonej gwarancji na zakupione produkty. Chętni mogą skorzystać także z opcji wywołania zdjęć.Media Mark  posiada pełną obsługę serwisową, realizującą każde zlecenie na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Ponadto przy każdym sklepie funkcjonuje punkt usług telekomunikacyjnych, w którym można otrzymać wiele fachowych porad dotyczących dostępu do internetu, sieci komórkowej czy telewizji cyfrowej.

Program lojalnościowy

Robiąc regularnie zakupy w Media Markt warto skorzystać z możliwości, jakie daje Klub MediaMarkt, w którym na powitanie klient otrzymuje kupon w wysokości 40 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Klienci zarejestrowani w programie regularnie otrzymują dodatkowe kupony i rabaty do wykorzystania w sklepach należących do sieci, dzięki czemu mogą kupować sprzęt w jeszcze korzystniejszych cenach. Dodatkowo w przypadku członków Klubu MediaMarkt okres zwrotu lub wymiany zakupionych produktów przedłużony jest do 45 dni.