Media Expert

Promocje Media Expert

Media Expert to polska sieć elektromarketów mających w swojej ofercie sprzęt AGD i RTV, komputery, multimedia i oprogramowanie, a także rowery oraz skutery. Pierwszy market otwarto w Złotowie piętnaście lat temu, a według danych z końca listopada w 2017 roku posiadali wtedy już ponad 440 placówek na terenie całej Polski.

Informacje

Ta prężnie rozwijająca się firma podąża zgodnie z technologicznymi trendami, oferując swoim klientom elektronikę użytkową na najwyższym poziomie. W 2019 roku otrzymali nagrodę Lauru Konsumenta w kategorii Sklepy RTV/AGD za wprowadzanie najwyższych standardów z obszaru obsługi oraz indywidualnego podejścia do klienta, a także w zakresie atrakcyjności ich oferty i promocji.

Marka Media Expert wyróżniona została również Gwiazdą Jakości Obsługi 2019 za świadczenie usług transportu, serwisu oraz utylizacji starego sprzętu, a także za dużą liczbę promocji i wysokie standardy realizacji zamówień indywidualnych. 

Tyle promocji? Tylko w Media Expert!

Trzeba przyznać, że sklepy Media Expert nieustannie zaskakują ofertami promocyjnymi. Zawsze jest ich co najmniej kilka. Są też bardzo różnorodne. Obecnie mamy do czynienia z dziesięcioma:

  • Black Weeks! – w ramach których oferują nawet 70-procentowe rabaty, raty 0% i brak konieczności płacenia za produkt przez pół roku!
  • Nocne Przeceny – sprzęt tańszy nawet o 50%!
  • Festiwal Okazji! – taniej z kuponem rabatowym!
  • OFERTA DNIA – każdego dnia inny produkt w atrakcyjnej cenie
  • MULTIRABATY! – drugi produkt 25% taniej, trzeci – 44%, czwarty – 77%, a piąty aż 99% taniej!
  • MEGA RABATY! – przy zakupie dwóch produktów objętych promocją, można zyskać nawet 7000 PLN rabatu!
  • Raty 30×0% oraz odbiór kodu rabatowego o równowartości do trzech pierwszych rat!
  • Raty 0% i do kwietnia nie płacisz!
  • Teraz płacisz tylko 50%, a resztę za pół roku!
  • Wyprzedaż ekspozycji! – ostatnie sztuki w atrakcyjnych cenach!

Jak widać, jest w czym wybierać. Media Expert nie szczędzi atrakcyjnych ofert cenowych. Pod tym względem (i nie tylko!) z pewnością można zaliczyć ich do grona rynkowych pionierów.

Gazetka z najkorzystniejszymi promocjami!

W gazetce promocyjnej polskiego giganta można znaleźć oferty produktów z szerokiego przedziału cenowego. Istnieje spora szansa na upolowanie zarówno sprzętu z zakresu wyższych cen – skutecznie zmniejszonych w ramach promocji – jak i produktów wysokiej jakości, lecz w niższej cenie obniżonej do jeszcze korzystniejszego poziomu. Są to obniżki rzędu kilkudziesięciu, a nawet kilkuset złotych.

Warto śledzić ofertę Media Expert na bieżąco i sprawdzać w jaki sposób zmieniają się ceny naszych ulubionych produktów oraz czy wpisują się one w nowe promocje, aby w odpowiednim czasie móc kupić wymarzony tablet lub smartfon w jeszcze bardziej zadowalającej cenie. 

Promocje z gazetki obejmują różnego rodzaju sprzęt. Oprócz wyżej wspomnianych telefonów i tabletów, znajdziemy tam również telewizory, laptopy, akcesoria gamingowe, gry, pralki, lodówki, ekspresy do kawy i o wiele więcej. 

Dzięki śledzeniu gazetki, możemy otrzymać te wszystkie wysokiej jakości produkty w naprawdę korzystnych cenach. Jaki jest dodatkowy atut? Możesz zrobić to wszystko nie wychodząc z domu!

Kody rabatowe dla jeszcze większych zniżek!

Dla osób, które oczekują maksymalnych obniżek cenowych, producent przygotował również specjalne kody rabatowe, które znajdują się na stronie. Wystarczy na bieżąco obserwować zakładkę KODY RABATOWE i sprawdzać, czy pojawił się w niej kod na produkt, jakim jesteśmy zainteresowani.